Chronix Biomedical w gronie naszych klientów

Chronix Biomedical logo

Chronix Biomedical (http://www.chronixbiomedical.com/), innowacyjna spółka medyczna z USA, oferująca nieinwazyjne testy wykrywające nowotwory (w technologii tzw. "płynnej biopsji") wchodzi ze swoimi produktami na rynki europejskie, w tym polski. Nasza firma miała przyjemność współpracować z Chronix Biomedical w opracowaniu memorandum informacyjnego.

Doradztwo dla Wizja V

WIZJA V diagnostyka medyczna (dawniej CDO FANTOM) to ogólnopolska sieć pracowni diagnostyki obrazowej. Pharmed Consulting został doradcą strategicznym Wizja V w przedsięwzięciu związanym z ekspansją działalności spółki w sektorze medycznym.

Audyt i restrukturyzacja szpitala wojewódzkiego

Samorząd jednego z województw powierzył naszej firmie zadanie przeprowadzenia kompleksowego audytu największego ze swoich szpitali. W oparciu o wnioski wynikające z audytu sformułowaliśmy zalecenia restrukturyzacyjne, mające na celu osiągnięcie znaczącej poprawy wyniku finansowego.

 

Sigvaris przejął spółkę Pani Teresa Medica

Sigvaris - szwajcarski producent medycznej odzieży uciskowej, jeden z liderów tej branży na świecie, w grudniu 2015 r. przejął polską spółkę Pani teresa Medica, notowaną na giełdzie papierów wartościowych.Pani teresa Medica jest liderem polskiego rynku wyrobów medycznych, rehabilitacyjnych i kompresyjnych.

Sigvaris nabył większościowy pakiet 81,39% akcji od głównej właścicielki w transakcji pozagiełdowej, jak również odkupił znaczący pakiet akcji będących w obrocie giełdowym w drodze wezwania publicznego. 

Pharmed Consulting był jednym z doradców transakcyjnych Sigvaris.